دوره آموزشی فیلم سازی داستانی با موبایل

یکی از فعالیت های جذاب و تاثیر گذار که با گوشی موبایل می توان انجام داد ساخت فیلم کوتاه است. فیلم کوتاه یکی از راه های ارتباط با دنیا می باشد چرا که اغلب در فیلم کوتاه مفاهیم عمیق و اثر گذار مطرح می شود که نیاز دنیای امروز که سرعت و خلاصه گویی را تامین می کند.

از این رو در صورت شناخت اصول اولیه فیلمسازی و داشتن کمی ذوق و استعداد هنری می توان در این رشته آثار ارزشمندی خلق کرد که نه تنها در جشنواره های داخلی بلکه در جشنواره های بین المللی نیز حضور پیدا کند.

دبیرخانه جشنواره تیکا تلنت، امکانی فراهم نموده است تا آثار منتخب جشنواره  علاوه بر حضور در جشنواره های معتبر داخلی در جشنواره های بین المللی نیز شرکت داده شود  .

بدین منظور به جهت توانمند سازی هنرمندان شرکت کننده و علاقمند کارگاه هایی با حضور اساتید برجسته در این رشته برگزار می گردد که بستری عالی برای آموزش و ارتقای اطلاعات در این حوزه می باشد.

فیلم داستانی، فیلمی است که به کمک انواع ابزارهای نمایشی مانند بازیگر، موقعیت، لوازم صحنه، نور و… ، داستانی را روایــت می کند. به عبارتی ویژگی اصلی این نو ع فیلم ه ا، قصه گو بودن آن هاسـت.این قصه می تواند خیالی و یا اقتباسی از یک اتفاق واقعی یا کتاب باشد.

Scroll to Top
اسکرول به بالا